سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب اظهار کرد: در ساعت ۱۰:۴۵ صبح امروز وانت پیکان که از مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان بعد از فهیم آباد نرسیده به پل فداییان در حال تردد بود که به علت ترکیدگی لاستیک چرخ عقب خودرو، راننده توانایی لازم در کنترل وسیله نقلیه را نداشته که از مسیر منحرف و پس از واژگونی با گارد کناری بزرگراه برخورد می‌کند.

وی افزود: پس از واژگونی وانت پیکان، بار گوجه آن به وسط بزرگراه خالی می‌گردد و باعث میشود خودروهای عبوری به منظور جلوگیری از برخورد با وسیله مذکور از سرعت خود کاسته و ترافیک مقطعی در این نقطه بوجود آید.

سرهنگ رازقی تصریح کرد: با رصد لحظه به لحظه که کارکنان مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور فاتب از تمام نقاط سطح شهر تهران انجام می‌دهند، بلافاصله این موضوع به نزدیکترین خودروی گشتی اعلام و تیم راهور به موقعیت اعزام گردید.

گوجه بزرگراه آزادگان را قرمز کرد

وی افزود: پس از حضور به موقع پلیس و نیروهای امدادی در محل حادثه، راننده از خودرو بیرون آورده شد که خوشبختانه دچار مصدومیت و جراحت خاصی نبود.

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب خاطرنشان کرد: با توجه به هشدارهای مکرر پلیس در خصوص خلوت بودن معابر بزرگراهی در ایام عید و احتمال افزایش سرعت، به رانندگان مجدد توصیه می‌گردد که با رعایت قانون و رعایت سرعت مطمئنه تردد کنند، چرا که اگر راننده وانت پیکان سرعت مطمئنه را رعایت می‌کرد، می‌توانست خودروی خود را کنترل کرده و شدت آسیب کمتری به آن وارد می‌گردید.

گوجه بزرگراه آزادگان را قرمز کرد

ا

۴۲۴۲

مشاهده کامل مطلب