اخبار اجتماعی –

سید جلال حسینی در گفت‌گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، با اشاره وقوع سیل در برخی استان‌های کشور همچون گلستان و ابراز تاسف از آسیب‌دیدن هموطنان‌مان اظهار کرد: همیشه ابتدای هر سال به هموطنان خودمان تبریک میگفتیم اما حالا بابت سیلی که در کشور جاری شد باید به ملت ایران تسلیت بگوییم.

وی که متولد بندرانزلی است درباره ادامه همراهی مردم برای حل مشکلات مالی هموطنان سیل زده تصریح کرد: خودم اهل شمال هستم و میدانم آب و هوای آنجا معمولا به چه شکل است. باید تمام مسئولان و مردم دست به دست هم دهند تا این مشکلات را برطرف کنند. اگر مشکلات مردم سیل زده برطرف نشود آنها در نیمه دوم سال با مشکلات جدی روبرو خواهند شد.

این فوتبالیست افزود: برخی از مردم عزیزان خود را از دست داده اند که واقعا سخت است. حالا نباید اجازه دهیم درد دیگری هم آنها را اذیت کند.نباید مشکلات آنها را فراموش کنیم. تنها کاری که از دست مردم برمی آید همراهی با هموطنان آسیب دیده است تا کمک های نقدی خود را از طریق مراجع قانونی به آنها برسانند.

کاپیتان پرسپولیس درباره ادامه همکاری با سازمان هلال احمر ایران نیز اظهار کرد: اینکه بخواهیم تنها در زبان از سیلزدگان یاد کنیم و قدمی برای آنها برداشته نشود هیچ تاثیری نخواهد داشت. من واقعا خوشحالم ورزشکاران باز هم در چنین مشکلاتی نشان دادند حضور دارند. شما می بینید فوتبالیستهای زیادی به شمال و حتی شیراز رفتند تا به سیل زدگان کمک کنند. قطعا کمک های نقدی خود را هم قطع نخواهند کرد. حالا وقتش است بار دیگر نشان دهیم ملت ایران مثل کوه پشت همدیگر هستند و شانه خالی نمی کنند.

حسینی در پایان ضمن درخواست از ملت ایران که هموطنان آسیب دیده خود را فراموش نکنند تا بار دیگر این افراد به روال طبیعی زندگی خود بازگردند، بیان کرد: سیل در چند دقیقه می آید ولی زندگی مردم را سال ها تحت الشعاع قرار می دهد. ما هم باید در تمام این ماه ها و شاید سالهای سختی که پس از بلایای طبیعی برای آسیبدیدگان رقم میخورد آنها را فراموش نکنیم و حمایتهای مادی و معنوی خود را انجام دهیم. خوشحالم باشگاه پرسپولیس نیز همکاری لازم را با جمعیت هلال احمر ایران داشته است تا تماشاگران در دربی بتوانند کمک های لازم را همچنان داشته باشند.

خسارت ۲۶میلیاردی سیل به مدارس/ وضعیت بازگشایی مدارسی که هنوز در آب هستندتوصیه‌های پلیس به هواداران پرسپولیس و استقلالپیوندی: تلاش نیروهای مسلح برای بازگشایی مسیر دسترسی زمینی به گمیشانهشدار هواشناسی: ۱۱ و ۱۲ فروردین به شمال و غرب کشور سفر نکنید

انتهای پیام/

منبع