وضعیت تهران پس از بارش باران

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ضمن تشریح آخرین وضعیت راه‌ها، از بارش باران در ۲۲ استان کشور خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه هم‌اکنون در ۲۲ استان بارش باران گزارش شده است، خاطرنشان کرد: در استان‌های اردبیل، مازندران، آذربایجان شرقی و ارتفاعات این استان‌ها مه گرفتگی مشاهده می‌شود.

وی با بیان اینکه تردد در محور اسالم به خلخال با زنجیر چرخ امکان پذیر است، تاکید کرد: در محور پیرانشهر- تمرچین آذربایجان غربی نیز بارش برف گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در ادامه با اشاره به وضعیت ترافیکی محورها گفت: در ابتدای محور شمال به جنوب هراز ترافیک نیمه سنگین و طول محور پرحجم است. همچنین آزادراه تهران- کرج محدوده گرمدره ترافیک سنگین و محور کرج- قزوین در هر دو مسیر پل فردیس ترافیک نیمه سنگین است.

بنابر اظهارات رحمانی محور کرج-چالوس از شب گذشته مسدود شده است.

همچنین بنابر اعلام مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، استان‌هایی که در حال حاضر بارش باران مشاهده می‌شود، عبارت‌د از اکثر محورهای استان‌های آذربایجان شرقی، مرکزی، کرمان، آذربایجان غربی، قم، خوزستان، ایلام، قزوین، کهگیلویه و بویر احمد، اصفهان، تهران، البرز، لرستان، کردستان، کرمانشاه، گیلان، همدان، فارس، چهار محال و بختیاری و مازندران، محورهای گرمسار-قم و گرمسار- ایوانکی در استان سمنان و محور گرگان-آزادشهر در استان گلستان هستند.

انتهای پیام

منبع