5ca0b17a9da94_5ca0b17a9da96

ماتوریتزیو ساری، سرمربی چلسی که تیمش امروز در هفته سی و یکم لیگ برتر به مصاف کاردیف می‌رود می‌گوید آبی‌های لندن در دو ماه باقیمانده از فصل به ایگواین کاملا آماده نیاز مبرم دارند.

ماتوریتزیو ساری، سرمربی چلسی در آستانه دیدار امروز تیمش مقابل کاردیف، گونزالو ایگواین، ستاره آرژانتینی تیمش را خطاب قرار داد و از او خواست هر چه سریعتر اوج گرفته و در بالاترین سطح برای چلسی بازی کند. ساری تایید کرد که اگر ایگواین نتواند خود را به سرعت با فوتبال انگلیس تطبیق دهد، این ممکن است برای چلسی بسیار زیان‌بار باشد.

ایگواین اخیراً با تیم ملی آرژانتین خداحافظی کرده و گفته بود قصد دارد تمام تمرکز خود را به فوتبال باشگاهی معطوف کند. اما ایگواین از زمانی که به انگلیس آمده و پیراهن آبی چلسی را به تن کرده در ۱۰ بازی‌ای که انجام داده تنها موفق به زدن ۳ گل شده است.

چلسی امروز در حالی به مصاف کاردیف می‌رود که در رده ششم جدول قرار دارد و امیدوار است بتواند خود را به جمع ۴ تیم اول برساند.

ساری درباره ستاره آرژانتینی تیمش گفت:" امیدوارم ایگواین در دو ماه آینده در بالاترین سطح ممکن بازی کند. در حال حاضر این از اهمیت خیلی زیادی برخوردار است. ما به گونزالو ایگواینی که در اوج آمادگی است نیاز داریم. ولی می‌دانم که سازگار شدن به شرایط لیگ برتر انگلیس به این سادگی‌ها نیست".

منبع