نمایشگاه الکامپ ۹۸ افتتاح شد. صبح پنجشنبه ۲۷ تیر ۹۸ بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ با شعار آینده بهتر با حضور محمد جواد آذری جهرمی و شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات آغاز به کار کرد.

بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ صبح امروز پنجشنبه ۲۷ تیر ۹۸ آغاز به کار کرد. در افتتاحیه نمایشگاه الکامپ ۹۸ محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به همراه وزرای ارتباطات کشورهای روسیه، آذربایجان و ترکیه حضور داشتند. همچنین در بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات کشور هیئت‌های مختلفی از کشورهای چین، آذربایجان، عراق، ارمنستان، روسیه، ترکیه، قطر و افغانستان نیز حضور پیدا کردند.

همچنین بخوانید:

همراه اول با شعار تحقق رویای دیجیتال در الکامپ ۹۸ حضور پیدا خواهد کرد

اهداف نمایشگاه الکامپ ۹۸

از اهداف اصلی بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ می‌توان به ارائه آخرین دستاوردهای کشور در حوزه فناوری اطلاعات و جذب بازارهای منطقه در این حوزه اشاره کرد. گفتنی است ایران الکامپ ۲۰۱۹ از امروز ۲۷ تیر ۹۸ به مدت ۴ روز در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. وزیر ارتباطات نیز در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه اعلام کرد:

زیست‌بوم ICT ایران دارای قدرت زیادی بوده و بخشی از این توانایی در نمایشگاه الکامپ ۹۸ به معرض نمایش در آمده است. این انگیزه و انرژی باعث خواهد شد تا آینده روشنی را در پیش داشته باشیم و در آینده‌ای نزدیک شاهد ایران هوشمند خواهیم بود.

تهیه شده درگجت نیوز