به گزارش "ورزش سه"، به گزارش بی‌بی‌سی، مذاکره مدیران ارشد دو باشگاه چلسی و یوونتوس، دیشب یعنی پنج‌شنبه شب به نتیجه رسیده و چلسی با انتقال سرمربی فصل گذشته‌اش ماتوریتزیو ساری به یوونتوس موافقت کرده است. بر اساس این گزارش این احتمال وجود دارد که معامله دو باشگاه بر سر ساری امروز جمعه کامل شود.

بر اساس این گزارش یوونتوس موافقت کرده که چیزی در حدود ۵ میلیون پوند به باشگاه چلسی خسارت پرداخت کند تا بتواند ساری را به تورین منتقل کند.

ساری در تابستان ۲۰۱۸ از ناپولی به چلسی آمد و در فصل گذشته موفق شد آبی‌های لندن را به مقام سومی لیگ برتر انگلیس رسانده و قهرمان لیگ اروپا کند. با اینکه ساری فصل گذشته با چلسی قراردادی سه ساله امضا کرده بود ولی با این تفاصیل او نهمین سرمربی‌ای خواهد شد که در دوران رومن آبراموویچ، مالک چلسی، این باشگاه را ترک خواهد کرد.

چلسی در حال حاضر از سوی فیفا به مدت دو پنجره نقل و انتقالات از خرید بازیکن محروم شده و این باشگاه در صدد فرجام‌خواهی از این حکم در دادگاه عالی ورزش است. از سوی دیگر ستاره بزرگ آبی‌های لندن، ادن هازارد اخیراً با ترک این باشگاه به رئال مادرید پیوسته است.

جالب اینجا است که چلسی تا زمان نهایی شدن حکم ممنوعیت نقل و انتقالاتی‌اش برای متوقف شدن موقت آن درخواستی ارائه نداده است. در نتیجه این احتمال وجود دارد که تنها بازیکنی که به این تیم اضافه شود، کریستین پولیشیچ، مهاجم آمریکایی بوروسیا دورتموند باشد که در ماه ژانویه با قراردادی ۵۸ میلیون پوندی خریداری شده بود.

جهت مشاهده کامل مطلب در سایت منبع کلیک کنید