به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، طی احکامی جداگانه از سوی مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، علی زینلی و یوسف یعقوبی به عنوان اعضای کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال منصوب شدند.

در قسمتی از این حکم آمده است:
امید است با تلاش مستمر جنابعالی و دیگر همکاران در راستای مسئولیت این کمیته، شاهد ارتقا بیش از پیش فدراسیون فوتبال باشیم. موفقیت و بهروزی روز افزون‌تان را در انجام وظایف مهمی که بر عهده دارید از خداوند منان مسئلت دارم.

* محمدی سرپرست کمیته جوانان شد

طی حکمی از سوی مهدی تاج، اکبر محمدی به عنوان سرپرست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال منصوب شد.

در این حکم آمده است:
با عنایت به تخصص، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی و بموجب این ابلاغ به سمت سرپرست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال منصوب می شوید. امید است با تلاش مستمر جنابعالی و دیگر همکاران در راستای مسئولیت این کمیته، شاهد ارتقاء بیش از پیش فدراسیون فوتبال باشیم. موفقیت و بهروزی روز افزونتان را در انجام وظایف مهمی که بر عهده دارید، از خداوند منان مسئلت دارم.

* دقیقی مشاور رئیس و مسئول پروژه‌های عمرانی شد

با حکم مهدی تاج، سعید دقیقی به عنوان مشاور رئیس و مسئول پروژه های عمرانی فدراسیون فوتبال شد.

در این حکم آمده است:
با عنایت به تخصص، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی و بموجب این ابلاغ به سمت مشاور رئیس فدراسیون و مسئول پروژه های عمرانی فدراسیون منصوب می شوید. موفقیت و بهروزی روز افزونتان را در انجام وظایف مهمی که بر عهده دارید، از خداوند منان مسئلت دارم.

انتهای پیام/س

منبع