سینمای کودک, محمد رضا صابری, پیشونی سفید3, پیشونی سفید, صدا و سیما, فیلم سینمایی پیشونی سفید, فیلم سینمایی, فیلم‌های کودک و نوجوان, فیلم سینمایی کودک و نوجوان, کارگردان فیلم پیشونی, تیزرهای تبلیغاتی صداوسیما, تیزرهای تبلیغاتی, فیلم‌ کودک, نوروز ۹۸, ایام نوروز

محمدرضا صابری، پخش‌کننده فیلم سینمایی «پیشونی سفید ۳» بر لزوم حمایت بیشتر صداوسیما از فیلم‌های کودک و نوجوان تاکید کرد.

به گزارش آفتاب، کارگردان فیلم پیشونی سفید گفت: متاسفانه تیزرهای تبلیغاتی صداوسیما برای این فیلم کودک بسیار کم بود و به سرعت به پایان رسید. این در حالی است که صداوسیما باید فرصت‌های بیشتری به تبلیغات این فیلم و فیلم‌های کودک اختصاص بدهد.

صابری با اشاره به آخرین وضعیت اکران این فیلم گفت: با حمایت سازمان سینمایی، «پیشونی سفید ۳» به عنوان تنها فیلم در گونه سینمایی کودک و نوجوان در نوروز ۹۸ اکران شده و بازتاب خوبی در میان خانواده‌ها داشته است.

پخش‌کننده «پیشونی سفید ۳» خاطرنشان کرد: در سینماهای نمایش‌دهنده، بیشتر سانس‌های صبح به نمایش این فیلم اختصاص پیدا کرده است و استقبال از این فیلم توسط خانواده‌ها در حال افزایش است.

صابری در پایان با درخواست مجدد از صداوسیما برای حمایت از سینمای کودک و «پیشونی سفید۳» گفت: ما با تبلیغات، در تلاشیم تا خانواده‌ها را نسبت به اکران یک فیلم کودک و مفرح در ایام نوروز آگاه کنیم. بدون شک در این مسیر، کمک صداوسیما برای اختصاص تیزر مجدد به فیلم، می‌تواند بسیار مفید باشد.

منبع: خبرگزاری برنامنبع