آیفون های ۲۰۱۹ اپل دیشب در سه مدل رسما معرفی شدند. قیمت جهانی آیفون ۱۱ با آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس رسما مشخص شده که بر اساس آن می توان گفت قیمت آیفون ۱۱ با آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس در ایران چقدر خواهد بود؟ در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

قیمت آیفون ۱۱ با آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس در ایران

قیمت آیفون ۱۱ با آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس در ایران

قیمت آیفون ۱۱ با آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس در ایران

اپل همزمان با معرفی این محصولات، قیمت و زمان عرضه آن ها را نیز اعلام کرد.

  1. ۱- آیفون ۱۱ با قیمت پایه ۶۹۹ دلار (حافظه پایه ۶۴ گیگابایت)
  2. ۲- آیفون ۱۱ پرو با قیمت پایه ۹۹۹ دلار (حافظه پایه ۶۴ گیگابایت)
  3. ۳- آیفون ۱۱ پرو مکس با قیمت پایه ۱۰۹۹ دلار (حافظه پایه ۶۴ گیگابایت)

وارد بازارهای جهانی می شود. تاریخ عرضه ایفون ۱۱ و نسخه های دیگر آن ۲۹ شهریور اعلام شده است.

گوشی های آیفون در ایران طرفداران زیادی دارند و در همین راستا، قیمت ایفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس در ایران مهم است. همانطور که می دانید، گوشی های اپل با قیمت بالایی در ایران به فروش می رسند. با توجه به قیمت یکسان این محصولات با نسل گذشته آن ها، آیفون XS و آیفون XS مکس، انتظار می رود قیمت آن ها نیز در ایران یکسان باشد. در زمان عرضه اولیه آیفون های ۲۰۱۹، کاربران باید هزینه بالایی را برای خرید آن ها پرداخت کننند. به احتمال زیاد قیمت آیفون ۱۱ پرو در ایران در زمان عرضه اولیه نزدیک به ۲۰ میلیون تومان باشد و نسخه مکس آن نیز با قیمتی بالاتر از ۲۵ میلیون تومان به فروش برسد.

البته که بر اساس دلار کمتر از ۱۲ هزار تومان قیمت آیفون های ۲۰۱۹ در ایران باید به شکل زیر باشد:

  1. ۱- قیمت آیفون ۱۱ مدل پایه ۹ میلیون تومان
  2. ۲- قیمت آیفون ۱۱ پرو مدل پایه ۱۲ میلیون تومان
  3. ۳- قیمت آیفون ۱۱ پرو مکس مدل پایه ۱۳.۵ میلیون تومان

شاید قیمت های که در بالا عنوان شده بسیار بالا به نظر برسند؛ با این حال افراد زیادی در ایران حاضر به پرداخت این مبالغ برای خرید جدیدترین پرچمداران اپل خواهند بود. این محصولات به مشخصات فنی قدرتمندی مجهز شده اند که برای مثال می توان به چیپست اپل A13 Bionic اشاره کرد. این پردازنده در مقایسه با گذشته انرژی کمتری مصرف می کند. اپل برای اولین بار در گوشی های هوشمند خود از دوربین اصلی سه گانه استفاده کرده است. این محصولات دارای سیستم عامل iOS 13 هستند.

آیفون های ۲۰۱۹ اپل در بازار ایران باید با گوشی های زیادی رقابت کنند که مهم ترین آن ها، گلکسی نوت ۱۰ پلاس است. قیمت گلکسی نوت ۱۰ پلاس نسخه پایه (حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایت) در بازار ایران نزدیک به ۱۳ میلیون تومان در نسخه پایه است.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید که این قیمت های حدودی می تواند جذاب باشد؟

لینک کوتاه:

جهت مشاهده کامل مطلب در سایت منبع کلیک کنید