5ca0bd6dcaf1d_2019-03-31_17-45

بازیگر فیلم سینمایی "۲۳ نفر" گفت: نقش من در فیلم مهدی جعفری یکی از نقش‌های خاص بود، زیرا در کلیت فیلم هم مشاهده می‌کنیم که به جز نقش سروان تقوی هیچکدام از دیگر اسرا درجه نظامی نداشتند.

مجید پتکی بازیگر فیلم سینمایی "۲۳ نفر" درباره نقش خود در این فیلم گفت: نقش من در فیلم مهدی جعفری یکی از نقش‌های خاص بود، زیرا در کلیت فیلم هم مشاهده می‌کنیم که به جز نقش سروان تقوی هیچکدام از دیگر اسرا درجه نظامی نداشتند.

وی در همین راستا ادامه داد: نقش من باید در راستای یک فرد نظامی کاملاً با نظم و انضباط باشد. برای ایفای این نقش علاوه بر کارگردان کمک بسیار زیادی از اسرای اصلی آن دوران گرفتم تا بهتر و بیشتر با جزئیات نقش خود آگاه شوم.

بازیگر این فیلم در مورد نظر شخصی خود پس از تماشای فیلم مهدی جعفری اظهار کرد: من به شدت فیلم ۲۳ نفر را دوست داشتم. از نظر من بازیگردانی این تعداد از نوجوان کار بسیار سختی بود که با تمامی مشکلات شکل گرفت. همخوانی و بازی گیری از نوجوانانی که هر کدام هم لهجه خود را داشتند در عمل کار به شدت پیچیده‌ای است.

پتکی در همین راستا خاطرنشان کرد: از اینکه در فیلم بیست و سه نفر به ایفای نقشی هرچند کوتاه پرداختم به خود افتخار می‌کنم و از همین جا اعلام می‌کنم فیلم بیست و سه نفر و بازی در آن نقطه درخشان و افتخار روزمه و کارنامه کاری‌ام خواهد بود.

منبع