5ca0765d75d08_5ca0765d75d09

سرمربی پرتغالی السد قطر معتقد است تیمش شایسته عنوان قهرمانی است و قصد دارند در بازی بعدی کار را یکسره کنند .

روز گذشته در ادامه رقابت های لیگ ستارگان قطر و در حساس ترین بازی این هفته دو تیم الدحیل و السد قطردر شهر دوحه به مصاف هم رفتند که دراین دیدار پر برخورد که ۷ کارت زرد را به همراه داشت دو تیم در نهایت به نتیجه دو بر دو تساوی دست یافتند تا همچنان اختلاف ۴ امتیازی این دو تیم در فاصله دو هفته مانده تا پایان لیگ، دست نخورده باقی بماند .

در پایان بازی اسوالدو فریرا سرمربی السد قطر در نشت خبری بعد از بازی ابتدا درخصوص تعویض ژاوی در دقیقه ۶۶ گفت:« این تعوض کاملا فنی بوده است و بیشتر به این جهت بود که ما درمیانه میدان تسلط کافی را پیدا کنیم. این را هم در نظر بگیرید که ژاوی تازه از بند مصدومیت برگشته است و در عین حال او درمدتی که در زمین حضور داشت برای تیم بسیار مفید کار کرده است.»

این سرمربی ۷۲ ساله در ادامه اظهار داشت:« ما به دنبال کسب مقام قهرمانی هستیم و قصد داریم درمقابل تیم الاهلی با کسب یک برد کار را یکسره کنیم تا درحضورهواداران خودمان قهرمانی را جشن بگیریم .»

فرایرا در باره پیروزهای متوالی السد نیز اشاره کرد:« ما در این فصل در یازده بازی متوالی پیروز شده ایم و همچنین با ۸۷ گل زده بیشترین تعداد گل را نسبت به سایر رقبایمان به ثمر رساندیم و به همین جهت فکر می کنم که شایسته عنوان قهرمانی هستیم. »

همانطور که اشاره شد السد قطر در این فصل تا به این جا رکورد ۸۷ گل و تفاضل ۶۳ را به ثبت رسانده است.(میانگین ۴٫۳۵ گل در هر بازی) و این در حالی است که دومین خط حمله با ۴۹ گل متعلق به الدحیل قطر است .

گفتنی است السد ۵ روز دیگر میزبان الاهلی قطر است و در صورت برد در این دیدار می تواند به مقام قهرمانی این فصل دست پیدا کند .

منبع