شیائومی می ۹ لایت در کنار ۵ تلفن همراه دیگر سری می ۹ (Mi 9) وارد بازار شد. شیائومی قیمت پایینی را برای این تلفن همراه درنظر گرفته است اما می ۹ لایت از نظر عملکرد و عمر باتری، عملکرد جذابی دارد. عمر باتری شیائومی می ۹ لایت (Mi 9 Lite) مشخص شده و در ادامه با هم درباره آن صحبت می کنیم، با ترنجی همراه باشید.

عمر باتری شیائومی می ۹ لایت (Mi 9 Lite)

عمر باتری شیائومی می ۹ لایت (Mi 9 Lite)

عمر باتری شیائومی می ۹ لایت (Mi 9 Lite)

شیائومی می ۹ لایت مشخصات سخت افزاری متوسط دارد که می‌تواند یک گزینه مناسب برای کسانی باشد که قصد خرید تلفن همراه میانرده دارد. صفحه نمایش ۶٫۳۹ اینچی امولد با رزولوشن ۱۰۸۰+ در کنار پردازنده اسنپدراگون ۷۱۰ و ترکیب دوربین اصلی سه تایی در کنار قیمت ۲۴۲ دلاری این دستگاه، گزینه خوبی برای افرادی می‌باشد که قصد دارند تا هزینه زیادی برای تلفن همراه خود نکنند اما ویژگی‌های تلفن‌های بالارده و پرچمدار را از هر شاخه در دستشان داشته باشند.

یک باتری ۴۰۳۰ میلی آمپری برای می ۹ لایت در نظر گرفته شده است که در کنار پردازنده بهینه اسنپدراگون ۷۱۰ و صفحه نمایش ۱۰۸۰+، از همان ابتدا می‌توانستیم انتظار عملکرد خوب در بخش باتری را از این گوشی داشته باشیم و همین طور هم شد.

شیائومی می ۹ لایت به صورت کلی نمره ۱۰۶ ساعت کارکرد را به خودش اختصاص داده است که به ترتیب ۱۷ ساعت ۱۰ دقیقه برای بخش ویدیو، ۱۳ ساعت ۲۵ دقیقه برای وب گردی و ۳۹ ساعت ۱۰ دقیقه تماس در حالت ۳G است. حتی با وجود عمر باتری عالی این دستگاه، شیائومی داخل جعبه این تلفن یک اداپتور ۱۸ واتی قرار داده است که با استفاده از آن می‌توانید باتری ۴۰۳۰ میلی آمپری می ۹ لایت را در ۳۰ دقیقه از ۱ درصد به ۴۰ درصد برسانید.

نظر شما درباره عمر باتری شیائومی می ۹ لایت چیست؟

لینک کوتاه:

جهت مشاهده کامل مطلب در سایت منبع کلیک کنید