محصولات رنو سایپا شرایط فروش فوری سایپا سایت ثبت نام سایپا قیمت حواله سایپا برلیانس

کاهشی روند قیمتی خودروهای داخلی در بازار آزاد باعث شد تا عملا دلالان و سودجویان بازار نیز احساس خطر کرده و از نقش خریدار به نقش فروشنده منتقل شوند که همین موضوع نیز باعث شده تا این کاهش قیمت‌ها بیش از پیش شود. از سوی دیگر حالا خودروسازان وارد عمل شده و با ارائه فروش فوری اقساطی برای محصولات پرفروششان، این روند نزولی را سرعت ببخشند که نقش سایپا در این بین پر رنگ‌تر از رقیب آبی پوشش است.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مشتریان متقاضی خرید محصولات این شرکت می‌توانند از شرایط فروش اقساطی سایپا برای ۴ محصول سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۱۱، سایپا ۱۵۱ و ساینا استفاده کنند که این شرایط فروش با ارائه تسهیلات ۴ و ۵ میلیون تومانی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

سایپا <a href=خودروهای چینی تحویل خودروهای پیش فروش شده محصولات جدید سایپا"/>البته گفتنی است که این شرایط فروش اقساطی بیش از اینکه به منظور توانمند سازی مشتریان انجام گردد، به منظور جلوگیری از دلالی و سودجویی از این شرایط بوده و بدیهی است که مشتریان ثبت نام کننده در این شرایط فروش امکان فروش خودرو را تا زمان پاس کردن چک ارائه شده به آن ندارند.

این شرایط فروش سایپا از فردا آغاز خواهد شد و به صورت روزانه ادامه پیدا می‌کند که ظرفیت تعیین شده برای هر روز محدود بوده و به محض اتمام ظرفیت هر روز، ادامه روند ثبت نام از روز بعد ادامه پیدا خواهد کرد که مشتریان بایستی طبق شرایط اعلامی در ادامه این مطلب، اقدام به ثبت سفارش کنند.

با آرام شدن بازار خودروهای داخلی و همچنین کاهشی شدن روند قیمت‌ها در این بازار، خودروسازان نیز روند عرضه محصولاتشان را افزایش دادند و شرایط ویژه‌ای را برای فروش محصولات پرطرفدار خود ارائه کرده‌اند که از جمله آنها می‌توان به گروه سایپا اشاره کرد که شرایط فروش اقساطی ویژه‌ای را برای ۴ محصول پرطرفدارش ارائه نموده که جزئیات آن را در ادامه مشاهده می‌کنید.

گروه سایپا تحویل <a href=خودرو سایپا خودروهای سایپا"/>شرایط و جزئیات ثبت سفارش در این فروش گروه سایپا

 • محدودیت کد ملی در این شرایط فروش سایپا فعال خواهد بود و طبق جزئیات اعلامی از سوی این شرکت، آن دسته از مشتریانی که از ابتدای سال ۹۷ تا به امروز از محصولات این شرکت خریدی داشته باشند امکان ثبت نام نخواهند داشت.
 • با توجه به اینکه محدودیت کد ملی در این ثبت نام وجود خواهد داشت، مسئولیت هر گونه اشتباه در ثبت سفارش بر عهده مشتری خواهد بود و مبلغ پرداختی بدون هیچ سود و اضافه‌ای عودت خواهد شد.
 • با توجه به تصمیم مسئولین این شرکت، امکان ثبت نام برای افراد زیر ۱۸ سال امکان پذیر نخواهد بود.
 • امکان خرید انصرافی و صلح در این شرایط فروش فوری وجود ندارد.
 • با توجه به نیاز و درخواست مشتریان، ظرفیت فروش روزانه تعیین شده و در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.
 • درگاه پرداخت بانکی این شرکت در ساعات خاصی از روز باز خواهد شد که این ساعات با توجه به ساعت time.ir تنظیم شده و بدیهی است که در غیر ساعات اعلامی امکان پرداخت نیز وجود نخواهد داشت.
 • به منظور تسهیل و تسریع در روند ثبت نام بایستی تمامی اطلاعات لازم برای ثبت سفارش در دسترس باشد.
 • پس از ثبت نام و ثبت سفارش امکان تغییر در جزئیاتی مثل کد ملی و نام و نام خانوادگی وجود نخواهد داشت.
 • ظرفیت تعیین شده برای این فروش فوری طبق دستور وزارت صنعت ۲۰ درصد از ظرفیت تولید روزانه شرکت خواهد بود.
 • ثبت سفارش برای خودرها صرفا از محل رنگ‌های موجود خواهد بود.
 • گفتنی است که طبق توافق صورت گرفته با ایران‌خودرو، اطلاعات مشتریان دو شرکت خودروساز اشتراک گذاری شده و آن دسته از مشتریانی که در ۱۸ ماه گذشته از محصولات این دو شرکت خریدی داشته‌اند، امکان ثبت سفارش و یا تحویل خودرو نخواهند داشت.

این شرکت در اطلاعیه مذکور اعلام کرده است که مشتریان متقاضی خرید محصولات این شرکت می‌توانند از دو گروه خانواده ایکس ۱۰۰ و ایکس ۲۰۰ سایپا سفارش داده و از تسهیلات ۴ و ۵ میلیون تومانی بهره مند شود. این تسهیلات در اقساط ۴ ماهه و طی ۱۲ ماه از مشتریان دریافت خواهد شد که مبلغ هر چک حدود یک میلیون و ۵۰۰ تا یک میلیون و ۹۰۰ هزار تومان خواهد بود.

نوشته شرایط فروش اقساطی سایپا برای محصولات پرطرفدار (تیر ۹۸) اولین بار در چرخان پدیدار شد.

جهت مشاهده کامل مطلب در سایت منبع کلیک کنید