گلکسی نوت ۱۰ پلاس از شارژر ۴۵ وات فوق سریع سامسونگ پشتیبانی می کند اما این شارژر درون جعبه دستگاه قرار ندارد. گلکسی نوت ۱۰ پلاس با شارژر ۲۵ واتی ارایه می شود که شاید یک ناامیدی برای کاربران محسوب شود اما خب باید خبر خوش به شما بدهم. طبق تست های انجام شده سرعت شارژ شدن گلکسی نوت ۱۰ پلاس با شارژر ۲۵ وات از شارژر ۳۰ وات وان پلاس ۷ پرو هم سریع تر است. در ادامه باترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

سرعت شارژ شدن گلکسی نوت ۱۰ پلاس

در این تست سرعت شارژ شدن بین آیفون Xs مکس، گلکسی نوت ۹، وان پلاس ۷ پرو و گلکسی نوت ۱۰ پلاس مشخصا جای هواوی پی ۳۰ پرو با شارژر ۴۰ واتی خالی است اما به هر حال می تواند رقابت جالبی رقم بخورد. در ویدیو زیر می توانیم عملکرد سرعت شارژ گلکسی نوت ۱۰ پلاس را در مقابل نسل قبلی خود یعنی گلکسی نوت ۹ و البته رقیبی مانند وان پلاس ۷ پرو که شارژر سریع تری درون جعبه اش ارایه می شود، دید.

همانطور که می بینید گلکسی نوت ۱۰ پلاس خیلی سریع و فرای انتظارات شارژر می شود. گلکسی نوت ۱۰ پلاس در ابتدای تست به مقدار بسیار کم از وان پلاس ۷ پرو عقب می افتد اما در انتهای شارژ شدن باتری با سرعت بیشتری از وان پلاس ۷ پرو عبور می کند.

نمودار سرعت شارژ شدن این چهاردستگاه را می توانید ببینید:

باتری ۴۳۰۰ میلی آمپری گلکسی نوت ۱۰ پلاس در مدت ۶۵ دقیقه، یعنی یک ساعت و پنج دقیقه از ۰ تا ۱۰۰٪ شارژ می شود و این در حالی است که دستگاه روشن بوده، وای فای متصل است و صحفه نمایش همیشه روشن عملکرد دارد.

در تست دیگری که در حالت خاموش انجام شده، اعداد و ارقام زیر برای شارژر ۲۵ واتی گلکسی نوت ۱۰ پلاس ثبت می شود:

۱۰min~22%
30min~64%
60min~96%
64min~100%

نظر شما چیست؟ به نظر می رسد که شارژر ۴۵ واتی باید رکورد قابل توجه‌تری را ثبت کند.

لینک کوتاه:

جهت مشاهده کامل مطلب در سایت منبع کلیک کنید