پژو 207 دنده‌ای

تنوع محصولات خودروسازان این روزها محدود به تغییر در آپشن‌های مربوط به محصولات فعلیشان شده و این شرکت‌ها که از تولید بسیاری از محصولات خارجی خود بازمانده‌اند، عملا به تیپ سازی در تولیدات فعلی خود روی آورده‌اند که از جمله آنها می‌توان به پژو ۲۰۷ اشاره نمود که به زودی با آپشن‌های جدید روانه بازار خواهد شد و بخشی از تقاضای خرید خودروی لوکس داخلی را پاسخگو خواهد شد.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که با توجه به استقبال مشتریان از خودروهای سری پژو ۲۰۷ آی این شرکت و همچنین نیاز و تقاضای موجود در بازار، قصد دارد تا پژو ۲۰۷ هاچ بک را با سقف شیشه‌ای روانه بازار نماید. البته این شرکت از زمان عرضه این خودرو بازار چیزی نگفته و زمان مشخصی را اعلام نکرده است اما شنیده‌ها حاکی از این است که در نیمه دوم سال ۹۸ این مهم محقق شده و بازار شاهد این خودروی زیبا خواهد بود.

در مورد تفاوت سانروف و سقف شیشه‌ای مورد بحث می‌توان گفت که تفاوت در اندازه و ابعاد از جمله مهم‌ترین مسائلی است که در مورد این نوع از خودروها وجود داشته و وسعت دید بسیار بهتر و متفاوتی را به افراد داخل خودرو می‌دهد که با توجه به عدم دسترسی به خودروهای روز دنیا، عملا این خودرو می‌تواند تقاضای بخش لوکس سواران کشورمان را تا حدود زیادی تامین نماید.

این سقف از پوشش کشویی برخوردار بوده و در زمان تابش مستقیم آفتاب بسته می‌شود که سرنشنینان خودرو را از گزند این تابش حفظ می‌کند و جذابیت ظاهری و داخلی بسیار خوبی را به این خودرو می‌بخشد. به زودی شرایط پیش فروش این نوع از پژو ۲۰۷ اعلام خواهد شد که جزئیات آن را در چرخان منتشر خواهیم کرد.

نوشته زمان پیش فروش پژو ۲۰۷ و جزئیات مربوط به تغییرات آن اولین بار در چرخان پدیدار شد.

جهت مشاهده کامل مطلب در سایت منبع کلیک کنید