به گزارش "ورزش سه"، روبرتو کارلوس، اسطوره چپ‌پای فوتبال دنیا و برزیل با تمجید و ستایش از لیونل مسی، ستاره آرژانتینی این روزهای فوتبال دنیا می‌گوید متاسف است که مسی نتوانسته با پیراهن تیم ملی کشورش، آرژانتین، به اندازه بارسلونا موفق باشد و از این نظر با او همدردی می‌کند.

مسی در رده باشگاهی با پیراهن بارسلونا موفقیت‌های بزرگی بدست آورده. او ده بار قهرمان لالیگا شده، چهار بار جام قهرمانی چمپیونزلیگ را بالای سر برده، پنج بار صاحب توپ طلا شده و موفقیت‌های متعدد دیگری را در این باشگاه کاتالان تجربه کرده است.

اما مسی تا کنون با پیراهن تیم ملی آرژانتین قادر به کسب موفقیت بزرگی نشده است. مسی و یارانش در فینال جام جهانی ۲۰۱۴ در یک قدمی رسیدن به جام ناکام شدند و در سه دوره گذشته کوپا آمه‌ریکا هم جام قهرمانی را با اختلاف اندک از دست داده‌اند.

روبرتو کارلوس که یکی از تحسین‌کنندگان مسی است می‌گوید حیف است که او نتوانسته در سطح ملی هم موفقیت‌های باشگاهی‌اش را تکرار کند. کارلوس در مصاحبه با گل گفت:" مسی فوتبالیست بزرگی است. من متاسفم که او با تیم ملی آرژانتین به اندازه بارسلونا خوش‌شانس نبوده. مسی کسی است که از فوتبالیست‌های سابق گرفته تا ستاره‌های امروز فوتبال دنیا همه ستایشش می‌کنند و از او به بزرگی اسم می‌برند".

جهت مشاهده کامل مطلب در سایت منبع کلیک کنید