5ca0e03f186e2_5ca0e03f186e4

لواندوفسکی از جمله مهاجمانی است که هر ساله شایعات مختلفی در مورد احتمال پیوستن او به تیم های مختلف به گوش می رسد.

لواندوفسکی پنجمین فصل حضورش در بایرن را پشت سر می گذارد و همواره بهترین گلزن تیمش بوده و در ۵ سال گذشته ۴ بار نیز آقای گل بوندسلیگا شده است.

از او معمولا به عنوان یکی از گزینه های رئال مادرید برای تقویت خط حمله نام برده می شود و البته نام او به عنوان گزینه چلسی و آرسنال نیز مطرح شده است.

ستاره لهستانی، دو سال پیش از پی اس جی نیز پیشنهادی داشت که آن را رد کرد و گفته شد که دلیل اصلی آن، مخالفت همسرش بوده است.

لواندوفسکی در واکنش به این شایعه به تله فوت گفت:« از تیم های فرانسوی هم پیشنهاد داشته ام. پی اس جی یکی از آنها بود ولی دلیل نرفتنم به پاریس، مخالفت همسرم نبود. این احمقانه ترین چیزی است که شنیده ام. دلایل دیگری در رد پیشنهاد آنها تاثیرگذار بودند.»

لواندوفسکی ادامه داد:« در بایرن سه بازیکن فرانسوی داریم و ارتباطم با همه آنها خوب است. ریبری شخصیت شادی است و در ۳۶ سالگی چه داخل و چه خارج از زمین، بازیکنی حرفه ای است. کینگزلی کومان بازیکنی سرعتی است و می تواند به یکی از بهترین های دنیا تبدیل شود. تولیسو نیز با وجود اینکه مصدوم است؛ اما هر زمان در میدان حضور دارد، به ما کمک فراوانی می کند. از فصل بعد لوکاس هرناندز و بنجامین پاوارد هم به بایرن اضافه می شوند. زمانی تعداد اسپانیایی های ما زیاد بود اما از این به بعد باید فرانسوی را خوب یاد بگیرم.»

منبع