قطعی شدن صدرنشینی پرسپولیس آن هم بعد از پیروزی در دربی سنتی فوتبال ایران، پیام‌های زیادی در دل خود داشت که بخشی از آن به نتایج یک رقیب دیگر به نام سپاهان مرتبط می‌شود.
سرخپوشان حالا ۴۸ امتیازی شده اند و سرعت خود به سمت کسب قهرمانی را افزایش دادند، اما نباید از حالا خود را قهرمان بدانند، زیرا هنوز ۲۱ امتیاز دیگر در لیگ، در میان است و پیش بینی نام قهرمان با توجه به پیچیدگی‌های جدول رده بندی بسیار سخت به نظر می‌رسد.
پرسپولیس تا پایان فصل باید ابتدا، در ورزشگاه شهدای شهرقدس به مصاف پیکان برود و سپس در ورزشگاه آزادی، میزبان سایپا است. آن‌ها سپس مسافر اصفهان می‌شوند تا مقابل ذوب آهن به میدان بروند و دیدار بعدی شان مقابل دیگر تیم اصفهانی یعنی سپاهان در ورزشگاه آزادی است. شاید سخت‌ترین بازی باقی مانده برای سرخپوشان، تقابل با تراکتورسازی در تبریز باشد و پس از آن در تهران از ماشین سازی میزبانی می‌کنند. در نهایت، باید در شهر جم، به دیدار پارس جنوبی بروند. این ۷ دیدار برای پرسپولیس ۲۱ امتیاز دیگر می‌سازد و سرنوشت قهرمانی را رقم می‌زند.
فراموش نکنید در بین این بازی ها، سرخپوشان پایتخت باید حداقل ۴ بازی باقی مانده خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را برگزار کنند و همچنین با تقویم فشرده لیگ نیز کنار بیایند.

۲۵۶ ۴۳

پرسپولیس-برای-رسیدن-به-قهرمانی-لیگ>مشاهده کامل مطلب