خودروهایبورگوارددرانتظارترخیص.jpg" alt="بورگوارد"/>

خودروهای خارجی علی الخصوص خودروهای تازه وارد چینی شاید بدشانس‌ترین خودروهایی هستند که به بازار کشورمان وارد شدند! خودروهای بورگوارد از این قبیل خودروها بوده و علیرغم تازه وارد بودنشان اما برنامه‌ریزی مدیرانشان را بهم ریخته و با توجه به افزایش قیمت ارز به قیمت‌های بالای ۵۰۰ میلیون تومان رسیدند.

به گزارش چرخان، شرکت خودروسازی کیان موتور وارنا نماینده و متولی محصولات بورگوارد در کشورمان خبر از افزایش قیمت دو محصول خود داد که به نظر می‌رسد مشتریان پیش خریدکننده این دو خودرو در شوک این افزایش قیمت هستند و بدیهی است اعتراضاتی نسبت به آن وجود خواهد داشت.

اولین سری <a href=خودروهای بورگوارد در ایران به مشتریان تحویل داده شد"/>این شرکت که سری اول پیش فروش‌های خود را با قیمت‌هایی در حدو ۲۵۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان به مشتریان تحویل داده بود حالا قیمت بی ایکس۵ را به ۵۶۸ میلیون تومان افزایش داده و بی ایکس۷ نیز با افزایش قیمت قابل توجهی به ۶۸۵ میلیون تومان رسیده است!

البته این برند تازه وارد چینی تحت لیسانس شرکت آلمانی تولید شده و از کیفیت بسیار متفاوتی نسبت به بسیاری از خودروهای چینی برخوردار بوده ولی طبیعتا مشتریان این خودروها به هیچ وجه انتظار این افزایش قیمت بسیار زیاد را نداشتند. البته قیمت بازار آزاد این دو محصول نیز تحت تاثیر این اعلام قیمت جدید کیان موتور وارنا خواهد بود!

گفتنی است که خودروهای بورگوارددر حالی وارد کشورمان شدند که برنامه ریزی‌های اعلامی مدیران این شرکت حکایت از یک حضور گسترده در کشورمان داشت ولی نوسانات ارزی و مشکلات مربوط به واردات خودرو باعث شد تا عملا این شرکت در همان آغاز فعالیت دچار مشکلات عمیق گردد!

نوشته خودروهای بدشانس بورگوارد بازهم گران شدند! (مرداد ۹۸) اولین بار در چرخان پدیدار شد.

جهت مشاهده کامل مطلب در سایت منبع کلیک کنید