5ca0e051a72c9_2019-03-31_20-14

جهادگران فرهنگی روایت فتح با حضور در مناطق سیل زده استان گلستان به ثبت وقایع و مستندسازی اقدامات انجام شده و شرایط و وضع موجود پرداختند.

امین صافی‌زاده – مدیر روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح – با اعلام این خبر گفت: به دلیل بحران پیچیده و مشکلات عدیده‌ای که در استان گلستان و براثر سیل و بارندگی شدید ایجاد شد، تصمیم بر این شد تا گروهی به نمایندگی از روایت فتح و با هدف خدمت به آسیب‌دیدگان راهی این مناطق شوند. براین اساس یک گروه متشکل از دو عکاس، دو فیلمبردار و یک نفر متصدی امور فضای مجازی و یک مدیرتولید از طرف روایت فتح به منطقه اعزام شدند تا در بطن حادثه به ثبت وقایع و مستندسازی حادثه اقدام کنند.

او افزود: بنا به گزارش‌های دریافتی کلیه ظرفیت و توان گروه‌های جهادی، نیروهای بسیجی و سپاه و ارتش و هلال احمر در حال خدمت‌رسانی به آسیب‌دیدگان هستند و به صورت خودجوش نیز شاهد حضور جمعی از مدافعان حرم، طلاب و حتی دانش‌آموزان دبیرستانی نیز هستیم.

وی فعالیت‌های بسیج، ارتش، سپاه و هلال احمر را ستودنی توصیف کرد و گفت: بنیاد فرهنگی روایت فتح با اعزام این گروه در بطن و محل حادثه روایت متفاوتی را از حضور نیروهای ارزشی و بسیجی در قالب خدمت به مردم عزیز کشور را ارائه خواهد داد که ان‌شاءالله در آینده‌ای نزدیک شاهد انعکاس این موضوع از طریق رسانه ملی خواهیم بود.

منبع