به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سرهنگ نادر رحمانی اظهار کرد: حوالی ساعت ۸ و ۱۵ دقیقه بامداد یکشنبه در محور کرمانشاه ماهیدشت یک دستگاه اتوبوس ولوو به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه واژگون شد که در پی این حادثه یک تن کشته و یک نفر مجروح شد.

به گفته وی اتوبوس مذکور متعلق به تعاونی تک سفر ایرانیان کرمانشاه بود که با چهار مسافر از عسلویه به سمت کرمانشاه می رفت.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: همچنین در حادثه دیگری حوالی ساعت ۸:۴۵ یکشنبه در کیلومتر ۴۶ محور رباط در استان خراسان شمالی بر اثر برخورد کامیون بنز با دو دستگاه پراید متاسفانه سه تن کشته و یک تن مجروح شدند.

وی تصریح کرد: بنابر نظر کارشناسان پلیس راه تجاوز به چپ راننده کامیون بنز علت این حادثه ناگوار بوده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا به مهم‌ترین تصادفات روز شنبه اشاره کرد و گفت: حوالی ساعت ۲۰ روز شنبه در کیلومتر ۱۰ محور مورچه خورت در استان اصفهان بر اثر برخورد کشنده بنز با وانت مزدا، سمند، پژو ۴۰۵ و پراید متاسفانه ۳ تن کشته و ۲ تن مجروح شدند که علت این حادثه تخطی از سرعت مطمئنه کشنده بنز گزارش شده است.

وی ادامه داد: همچنین در حادثه دیگری در همین ساعت در کیلومتر ۳۰ محور اراک در پی عدم رعایت حق تقدم دستگاه سواری دنا و برخورد آن با سواری سمند متاسفانه ۲ تن کشته و ۲ تن مجروح شدند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا به دو تصادف دیگر که حوالی ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه روز شنبه رخ داد اشاره کرد و گفت: در حادثه اول که در کیلومتر ۴۰ محور کیاشهر انبارسر بین یک دستگاه سواری سمند و پژو ۴۰۵ رخداد پنج تن مجروح شدند که علت این حادثه تخطی از سرعت مطمئنه سواری سمند بوده است.

وی افزود: در عین حال در تصادف دوم که در کیلومتر ۲۵ محور کنگان در اثر واژگونی یک دستگاه ام وی ام رخ داد و یک نفر کشته و ۳ تن مجروح شدند که علت این حادثه ناگوار خستگی و خواب آلودگی راننده بوده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا یادآور شد: همچنین در حادثه دیگری که حوالی ساعت ۲:۱۰ بامداد شنبه رخ داد یک دستگاه اتوبوس بنز به دلیل عدم رعایت فاصله طولی با کامیون برخورد کرد که در این حادثه یک نفر از سرنشینان اتوبوس مجروح شد.

انتهای پیام/

منبع