بارش برف نوروزی در اردبیل

براساس اعلام مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در حال حاضر در اغلب محورهای مواصلاتی کشور بارش برف و باران وجود دارد.

به گزارش ایسنا، مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا براساس گزارشی که در ساعت ۱۳ از وضعیت جوی و ترافیکی روز جاری اعلام کرده که در اکثر محورهای استان اردبیل، محورهای میانه-زنجان، سراب-اردبیل، سراب-تبریز، تبریز-میانه و تبریز-زنجان در آذربایجان شرقی و محور اسالم به خلخال در استان گیلان بارش برف مشاهده می‌شود.

همچنین در اکثر محورهای آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، خوزستان، گلستان، بوشهر، ایلام، قزوین، کهگیلویه و بویر احمد، زنجان، لرستان، کردستان، کرمانشاه، گیلان، همدان، هرمزگان، فارس، چهار محال و بختیاری و مازندران، محور اصفهان-دلیجان گردنه قرقچی در استان اصفهان، محورهای توره-ازنا و توره-ملایر در استان مرکزی بارش باران گزارش شده است.

همچنین در محورهای اهر- کلیبر، تبریز-بستان آباد و ورزقان-خاروانه در استان آذربایجان شرقی، محورهای اردبیل-آستارا و گرمی- بیله سوار در استان اردبیل و محور سنندج-قروه در استان کردستان مه گرفتگی مشاهده می‌شود.
براساس اعلام مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

انتهای پیام

منبع