کمپین قرآنی بخوان ,مسابقه اینستاگرامی با محوریت قرآن

دبیر کمپین قرآنی «بخوان» از برگزاری مسابقه اینستاگرامی با محوریت قرآن خبر داد و گفت: حضور مردم و استقبال از مسابقات بین المللی قرآن، هم فرصتی است برای آشنایی مردم با این مسابقات و هم نشانی از علاقه ملت ایران به قرآن و برنامه‌های قرآنی است.

به گزارش ایسنا به نقل از ستاد خبری سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی
قران کریم، محمد حمیدیا، مسئول فضای مجازی روابط عمومی سازمان اوقاف کشور تصریح کرد: هم‌میهنان عزیز می‌توانند از دهم فروردین ماه تا پایان ایام برگزاری مسابقات یعنی ۲۵ فروردین، در شهرهای تهران، مشهد، تبریز، اصفهان، شیراز و کرج در مسابقه بزرگ «بخوان» شرکت و یکی از برندگان ۳۶ تبلتی باشند که به مناسبت سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم اهدا خواهد شد.

او ادامه داد: دو روش برای شرکت در مسابقه وجود دارد که مخاطبان می‌توانند یکی یا هر دو را امتحان کنند. راه اول این است در محل مسابقات در مصلای امام خمینی (ره) حاضر شوند و در قرعه کشی حضوری در سالن شرکت کنند و راه دوم این است که به‌صورت مجازی و از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام در مسابقه شرکت کنند.

حمیدیا با بیان اینکه (quranpress) آدرس صفحه ما در اینستاگرام است، یادآور شد: علاقه مندان می‌توانند ما را در اینستاگرام دنبال کنند و به طور مثال در تهران در ایستگاه‌های مختلف مترو، امامزاده صالح، شاه عبدالعظیم حسنی، امامزاده یحیی و سیده حمیده خاتون یا بوستان‌هایی مانند نهج
البلاغه، گفتگو، پل طبیعت، دریاچه چیتگر و …، حاضر شوند و با یکی از طرح‌های مفهومی قرآنی عکس بگیرند و عکسشان را با هشتگ #اقراء در صفحه اینستاگرامشان منتشر و صفحه ما را منشن کنند.


انتهای پیام

منبع