سیدمحمد کاظم اولیایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره انتصابات تازه فدراسیون فوتبال و حضور سعید دقیقی و اکبر محمدی به عنوان مسول پروژه‌های عمرانی و رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال عنوان کرد: آنچه من از بیرون می‌بینم این است که روند پوست اندازی فدراسیون از سال گذشته آغاز شد. حضور چهره‌هایی نظیر؛ ماجدی، شکوری و نکیسا در بدنه فدراسیون مهدی تاج اتفاق بسیار ارزنده‌ای بود و می‌بینیم همه آنها در حال حاضر دارای پست‌های کلیدی هستند.

وی افزود: در ادامه این روند، حضور دقیقی و محمدی را شخصا بسیار مثبت ارزیابی می‌کنم. سعید دقیقی یک فوتبالیست در رده ملی بود که ضمن دارا بودن تحصیلات عالیه از نظر اخلاقی هم جزو استثناها محسوب می‌شود. ضمن اینکه فدراسیون در بعد مباحث عمرانی دارای خلایی بود که باید بر اساس تکنولوژی روز پیش می‌رفت. امیدوارم دقیقی بتواند با بهره مندی از علم و دانش نوین در این مسیر به فدراسیون کمک کند.

اولیایی تصریح کرد: اکبر محمدی هم سابقه درخشانی در بحث فنی دارد و چهره‌های ارزشمندی را به فوتبال ما معرفی کرد. امیدوارم وی با صرف وقت بتواند در مسیر معرفی ستاره‌های نسل فردای فوتبال و برنامه ریزی‌های نوین در بحث جوانان موفق باشد. انتصاب‌های اخیر خون تازه‌ای به پیکره فدراسیون فوتبال وارد کرد و به تاج بابت این نوسازی و مهندسی ساختمان فدراسیون فوتبال تبریک می‌گویم.

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: حضور چهره‌های جدید و جوان و البته با سابقه درخشان در فدراسیون فوتبال می‌تواند نویدبخش آینده درخشانی برای نسل مدیران جوان باشد و امیدوارم چنین رویه‌ای در سایر قسمت‌های ورزش ما هم انجام شود.

انتهای پیام/س

منبع