گوشی هواوی نوا ۵ (Huawei Nova 5) و نوا ۵ آی (Huawei Nova 5i) به زودی رونمایی خواهند شد. به تازگی یک تیزر ویدیویی برای این دو گوشی منتشر شده است.

هواوی در روز بیست و یکم ژوئن، (سی و یکم خرداد)، گوشی هوشمند نوا ۵ را رونمایی خواهد کرد. شرکت یک هفته مانده به تاریخ رونمایی گوشی، یک تیزر ویدیویی جدید برای آن منتشر کرد. هواوی به منظور تولید این ویدیوی تبلیغاتی گوشی هواوی نوا ۵ از تعداد زیادی هنرمند کمک گرفت. نتیجه در قالب یک ویدیو ۱۵ ثانیه‌ای (با سرعت پخش بالا) منتشر شد.

دانلود ویدیو

انتظار می‌رود در روز سی و یکم خرداد ماه، شاهد رونمایی دو گوشی باشیم؛ هواوی نوا ۵ و هواوی نوا ۵ آی دو گوشی میان‌رده جدید بزرگترین گوشی‌ساز چینی بوده و انتظار می‌رود همانند محصولات پیشین سری نوا، توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کنند. گفتنی است گوشی هواوی نوا ۵i را چندی پیش در وب سایت TENAA رویت کرده بودیم.

این گوشی دارای نمایشگری ۶٫۴ اینچی با پنل ال سی دی بوده و دوربین سلفی درست روی آن قرار گرفته است. روی پنل پشتی یک دوربین چهارگانه حاوی یک سنسور ToF وجود خواهد داشت. تراشه گوشی کایرین ۷۱۰ بوده و در کنار آن ۶ گیگابایت حافظه رم وجود خواهد داشت. نوا ۵ را می‌توان اولین گوشی میان‌رده هواوی مجهز به دوربینی چهارگانه دانست.

منبع :gsmarena