اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ولی تیموری رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور، در تماس تلفنی با رؤسای ستادهای خدمات سفر در استان‌های خوزستان، لرستان، کهگیلویه و بویراحمد، کرمانشاه، ایلام و چهار محال بختیاری به آنها دستور آماده باش داد.

دیدنی‌های ایران در نوروز/ "شهر ترشی" با ارزانترین قالیچه‌‌ها میزبان مسافران نوروزیدیدنی‌های ایران در نوروز ۹۸ / دژی که هر ایرانی باید ببینددیدنی‌های ایران در نوروز ۹۸ / به تماشای "دودکش جن" بروید!

در این تماس تلفنی، رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، تذکرات لازم به منظور ساماندهی اسکان اضطراری، مدیریت اطلاع رسانی سریع و به موقع به مسافران نوروزی و هماهنگی بین دستگاهی را به مسئولان ستادهای خدمات سفر در این ۶ استان صادر کرد.

معاون گردشگری کشور به رؤسای ستادهای خدمات سفر در این ۶ استان از آنها خواست تا تمام تمهیدات لازم برای اسکان اضطراری و ارائه خدمات مناسب به گردشگران و مسافران نوروزی اندیشیده شود.

تیموری همچنین با حضور در محور یاسوج – سمیرم به صورت میدانی به بازدید از وضعیت ارائه خدمات به مسافران نوروزی و گردشگران این مسیر پرداخت.

رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور در این بازدید دستوات لازم را به مسئولان محلی برای ارائه خدمات شایسته به مسافران نوروزی صادر کرد.

فیلم کشف ریل ماشین دودی قاجارها در شهر ری / نخستین خط تراموای تهران ۱۳۶ سال پیشچرا تخت جمشید بر اثر سیل آسیب ندید/ترک‌های نقش رستم بیشتر شد/وضعیت پل‌ زاینده رود نگران کننده استچرا مردم جهان "آسبادهای" ایران را نمی‌شناسند/ یکی از ۱۰ شهر خشت و گل ایران کجاست؟

انتهای پیام/

منبع